logo czarne

WYDZIAŁ OGRODNICTWA I ARCHITEKTURY KRAJOBRAZU

Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Informator WOAK

Informacje dotyczące rekrutacji i studiów na Wydziale Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu

Ranking studiów Architektura Krajobrazu
Kierunki rolnicze i leśne 2016

12-13 MAJA - PARK WILSONA - KIERMASZ ZIELONY POZNAŃ

W dniach 12 - 13 maja 2018 r. w godzinach od 10.00 do 17.00 przed Palmiarnią Poznańską odbywać się będzie kiermasz „Zielony Poznań".

Pracownicy, doktoranci i studenci Wydziału Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu przygotowali warsztaty, w których mogą brać udział wszyscy zainteresowani ogrodnictwem.

W zakresie projektowania ogrodów przydomowych porad będą udzielali Pracownicy i Doktoranci z  Katedry Terenów Zieleni i Architektury Krajobrazu oraz Studenci kierunku Architektura Krajobrazu, warsztaty z Hortiterapii zostaną prowadzone przez Katedrę Roślin Ozdobnych, "wiszące rośliny" , "kwiaty dla ozdoby i do jedzenia" także poprowadzą Pracownicy Katedry Roślin Ozdobnych a "malowanie warzywami" poprowadzi Pracownik z Katedry Warzywnictwa.

Odwiedza nas 29 gości oraz 0 użytkowników.

cpr certification online
cpr certification onlinecpr certification onlinecpr certification online