Konkurs "Metamorfoza podwórek"

Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Nieruchomościami Sp. z o.o. w Grudziądzu organizuje III edycję ogólnopolskiego konkursu pt. „Metamorfoza podwórek”, którego Honorowym Patronatem objął Prezydent Miasta Grudziądza. Gościem specjalnym tegorocznej edycji będzie Dominik Strzelec, znany z programów telewizyjnych „Odlotowy ogród” oraz „Usterka”.

Celem konkursu jest promocja projektów architektonicznych kształtujących wysoką jakość przestrzeni publicznej oraz podnoszenie świadomości społecznej w zakresie gospodarowania przestrzenią publiczną. Przedmiotem konkursu są projekty zagospodarowania przestrzeni miejskiej z zasobów Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Nieruchomościami Sp. z o.o. oraz Gminy Miasto Grudziądz. Konkurs skierowany jest do uczniów, studentów oraz absolwentów kierunków związanych z  architekturą, architekturą krajobrazu, urbanistyką i zagospodarowaniem przestrzennym. Uczestnicy wybierają do zaprojektowania jeden teren z zaproponowanego zakresu. Do wyboru jest obszar przy ul. Tetmajera 1, ul. Libelta 14, ul. Pocztowej 2 – Puszkina 3, ul. Sienkiewicza 11 oraz ul. Piastowskiej 2 w Grudziądzu. Spośród nadesłanych prac zostaną wyłonione trzy najlepsze projekty, z których zwycięski zostanie zrealizowany. Na wszystkich zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody pieniężne o łącznej wartości 3.000 zł. Termin składania prac mija 12 czerwca 2018 roku, natomiast finał konkursu połączony z  ceremonią wręczenia nagród laureatom odbędzie się 21 czerwca br. Wszystkie szczegóły znajdują się na stronie internetowej www.mpgn.pl.

W związku z powyższym pragniemy zaprosić Państwa studentów do wzięcia udziału w konkursie.

Prosimy o przekazanie informacji o konkursie studentom Państwa uczelni.

Informacja o konkursie została do Państwa przesłana również pocztą tradycyjną.

Marta Lipowska

P l a k a t

Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Nieruchomościami Sp. z o.o.

ul. Curie – Skłodowskiej 5-7, 86-300 Grudziądz
tel. 56-45-120-20, fax. 56-45-120-40