logo czarne

WYDZIAŁ OGRODNICTWA I ARCHITEKTURY KRAJOBRAZU

Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Informator WOAK

Informacje dotyczące rekrutacji i studiów na Wydziale Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu

Ranking studiów Architektura Krajobrazu
Kierunki rolnicze i leśne 2016

Koło Naukowe Ogrodników odwiedziło grupę producentów owoców i warzyw

Dostosowując się do zapotrzebowania na rynku pracy, młode osoby po studiach często muszą samodzielnie się dokształcać i poznawać nowe technologie stosowane w nowoczesnym ogrodnictwie czy rolnictwie.

fot. Koło Naukowe Ogrodników

Dobrym uzupełnieniem i poszerzeniem wiedzy na uczelniach wyższych jest działalność studentów w ramach kół naukowych.
Doskonałym tego przykładem jest działalność Koła Naukowego Ogrodników na Wydziale Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu. którego członkowie, w piątek 06.10.2017 roku, uczestniczyli w 'Dniu warzyw' w Grupie Producentów Owoców i Warzyw POLFARM Sp. z o.o. w Rzucewie 9A koło Pucka. Mieli tam też możliwość wysłuchania wykładu Mr Matheu De Villnaut z Francji pt.: „Nie ma życia bez gleby ani gleby bez życia…”.
Ponadto studenci mieli możliwość zapoznania się z kolekcją odmianową marchwi, pietruszki, selera, pora oraz cebuli. Jednak największe wrażenie na uczestnikach wyjazdu wywarło zwiedzanie linii technologicznej obróbki warzyw. Na koniec wyjazdu organizatorzy zapewnili uczestnikom poczęstunek, po którym rozjechaliśmy się do swoich domów.
Prezes KNO
inż. Mateusz Smorawski

Odwiedza nas 43 gości oraz 0 użytkowników.

cpr certification online
cpr certification onlinecpr certification onlinecpr certification online