Nowa strona internetowa Stowarzyszenia Przyjaciele Wydziału Rolnictwa, Ogrodnictwa i Bioinżynierii Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu

Drodzy Kierownicy Katedr, Członkowie Stowarzyszenia, Partnerzy

Szczegóły odnośnie Stowarzyszenia Przyjaciół Wydziału Rolnictwa, Ogrodnictwa i Bioinżynierii Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu podałam Państwu w poprzednim mailu. Jeżeli ktoś nie zdążył się zapoznać z tymi informacjami można je znaleźć na nowo powstałej stronie internetowej, do której adres znajdziecie Państwo poniżej. W tym krótkim czasie nasze Stowarzyszenie zaczęło prężne się rozwijać. Pozyskaliśmy między innymi wielu nowych Partnerów do współpracy, z wieloma firmami owocnie współpracujemy również w ramach grantów oraz złożyliśmy kolejne granty do NCBiR. Proszę Kierowników Katedr oraz przedstawicieli Firm aby rozesłali tą informację do pracowników ponieważ być może ktoś jeszcze chciałby dołączyć do naszego grona i nawiązać współpracę w ramach grantów i nie tylko . Wszystkie zainteresowane osoby proszę aby zajrzały na stronę internetową Stowarzyszenia, gdzie znajdą wszystkie niezbędne dokumenty i informacje. Do kontaktu mailowego proszę używać adresu podanego poniżej. Mamy również swoją stronę na facebooku.

Niezbędne Linki:

- link do stronywww.spwroib.pl

- link do strony facebookwww.facebook.com/profile.php?id=100093144533001

- E-mail uczelniany Stowarzyszenia do korespondencjiTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Mam nadzieję, że grono członków Stowarzyszenie będzie systematycznie rosnąć, a efektem naszej pracy będą ciekawe projekty, w których pracownicy naukowi będą szukać rozwiązań dla partnerów ze środowiska gospodarczego. Już w krótce na stronie pojawią się informacje o projektach, które już trwają. Będziemy się starać pozyskiwać kolejnych partnerów, którzy potrzebują naszych rozwiązań. Myślę, że działamy już na tyle prężnie, że od września możemy rozpocząć spotkania on line, na których będziemy omawiać strategie współpracy. Jeżeli znajdą się chętni w roku 2024 planujemy wspólną konferencję, na której będziemy mogli się bliżej poznać i osobiście wymienić poglądy.

Pozdrawiam Państwa i czekam z niecierpliwością na nowych Członków Stowarzyszenia

Agnieszka Tomkowiak

Prof. UPP dr hab. Agnieszka Tomkowiak