Zarządzenie nr 67/2021 Rektora Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu z dnia 12 maja 2021 roku w sprawie stopniowego przywracania działalności UPP

Dział Prawodawstwa Wewnętrznego w załączeniu przekazuje zarządzenie nr 67/2021 Rektora Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu

z dnia 12 maja 2021 roku w sprawie stopniowego przywracania działalności UPP w warunkach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19. Proszę zapoznać się z jego treścią.

Zebranie Prezydium Wydziału III Matematyczno-Przyrodniczego PTPN

W dniu 12 maja 2021 roku odbyło się Zebranie Prezydium Wydziału III Matematyczno-Przyrodniczego PTPN.

Zebranie poświęcone było przygotowaniom do, przypadającej w 2022 roku, 165-tej rocznicy powstania Poznańskiego Towarzystwa Przyjaciół Nauk. 

Ukazał się nowy Biuletyn Informacyjny PTPN nr 13, który zawiera, między innymi, informację o władzach PTPN na kadencję 2020 - 2024. 

Komunikat Przewodniczącego Rektorskiej Grupy ds. przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się Covid-19 w Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu

Zgodnie z wytycznymi sanitarnymi priorytetem podejmowanych działań w obecnej sytuacji epidemicznej w kraju, regionie oraz miejscu pracy jest ochrona zdrowia oraz bezpieczeństwo pracy i nauki całej społeczności.

Podstawowa zasada ograniczająca możliwość zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2:

Czytaj więcej...

Wybrano nowy Zarząd Koła Naukowego Architektury Krajobrazu na rok akademicki 2020/2021

W dniu 18 lutego 2021 roku odbyło się Nadzwyczajne Walne Zebranie Koła Naukowego Architektury Krajobrazu Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu (KNAK UPP). Na zebraniu dokonano wyboru nowego Zarządu KNAK na rok akademicki 2020/2021:

1) Prezesem KNAK została Weronika Falkowska (AK II)

2) Wiceprezesem KNAK została inż.arch.kraj. Agata Walczak

3) Skarbnikiem KNAK została Weronika Czeska (AK II)

4) Sekretarzem KNAK została Karolina Buczyńska (AK III)

 

Protokół 

Vertigo Farms - w Polsce też możliwe

W Puławach, start-up Anny i Dawida Drzewieckich stworzył pod dachem uprawę przynoszącą taki sam plon jak sto razy większe pole pod otwartym niebem. Uprawiają tam zioła, z których otrzymują poszukiwane przez liczne branże olejki. Dotychczas w swój start-up zainwestowali półtora miliona złotych. Celują w pozycję lidera na europejskim rynku.

Zapraszamy do artykułu.

Czytaj więcej...

Zmarł Prof. dr hab. Tadeusz Korniak

 

 

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 7 lutego 2021 roku zmarł 

nekrolog Krzyz 

Prof. dr hab.

Tadeusz Korniak

 

nauczyciel akademicki, botanik, od 1963 roku do końca pracy zawodowej związany z Katedrą Botaniki i Ochrony Przyrody Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.

Czytaj więcej...

aktualnosci

Najbliższe terminy

Brak wydarzeń

Prace malarskie studentów AK III ROK

Zaliczenie z Technik Graficznych

Targi pracy 2018

Vw logoWOAK1