Katedra Terenów Zieleni i Architektury Krajobrazu - oferta naukowo-badawcza

tel. 61-848-7959, 61848-7994, fax. 61-848-7959
e-mail: ktzmain{*}up.poznan.pl

Oferta naukowo-badawcza Katedry Terenów Zieleni i Architektury Krajobrazu

1. Wykonywanie waloryzacji zbiorników wodnych w obszarze miasta i w krajobrazie otwartym.
  2. Wykonywanie inwentaryzacji dendrologicznej i koncepcji, w tym rewaloryzacji zabytkowych założeń ogrodowych.
  3. Realizacja szkoleń dla pracowników jednostek administracji z zakresu projektowania, urządzania i pielęgnacji terenów zieleni oraz ochrony środowiska przyrodniczego.
  4. Wykonywanie studiów krajobrazu kulturowego na obszarach wiejskich i obszarach zurbanizowanych dla potrzeb ochrony i kształtowania środowiska przyrodniczego.
  5. Wykonywanie analiz kompozycyjnych zadrzewień śródpolnych w krajobrazie rolniczym.

Kontakt do Katedry:

Kierownik: dr hab. Piotr Urbański