Zarządzenie nr 11 Rektora UPP ws. ograniczenia funkcjonowania Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu

W nawiązaniu do Zarządzenia nr 11/2022 Rektora Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu z dnia 21 stycznia 2022 roku pytania można kierować do prodziekanów kierunków studiów:

kierunek Rolnictwo i Ochrona środowiska prof. UPP dr hab. Zuzanna Sawinska (zuzanna.sawinska@up.poznan.pl)

kierunek Biotechnologia oraz studia anglojęzyczne - prof. dr hab. Daniel Lipiński (daniel.lipinski@up.poznan.pl)

kierunek Ogrodnictwo i Architektura krajobrazu - prof. UPP dr hab. Piotr Urbański (piotr.urbanski@up.poznan.pl)