Bibliografia Publikacji Pracowników, Uczestników Studiów Doktoranckich i Emerytowanych Pracowników Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, dokumentuje wszystkie publikacje (w formie drukowanej lub elektronicznej) pracowników, uczestników studiów doktoranckich i emerytowanych pracowników Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu.

Oficjalny termin zgłaszania publikacji za pierwsze półrocze upłynął 7 lipca 2017 roku, ale nieoficjalnie, co wpłynie do Informacji Naukowej jeszcze 9 lipca br. zostanie dopisane do sprawozdania pierwszego półrocza.

Czytaj więcej...

W związku z licznymi zapytaniami i wnioskami redakcji i wydawnictw czasopism naukowych dotyczącymi terminu oraz kryteriów oceny czasopism naukowych, informujemy, że zgodnie z § 15 ust. 2 rozporządzenia Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 12 grudnia 2016 r. w sprawie przyznawania kategorii naukowej jednostkom naukowym i uczelniom, w których zgodnie z ich statutami nie wyodrębniono podstawowych jednostek organizacyjnych (Dz. U. z 2016 r. poz. 2154), ustalenie wykazu czasopism naukowych następuje na podstawie wyników ich oceny przeprowadzanej nie rzadziej, niż co 2 lata.

Czytaj więcej...

W dniach 24 i 25 maja 2017 roku, w salach dydaktycznych Wydziału Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu przy ul. Dąbrowskiego 159, odbyły się warsztaty z zakresu architektury krajobrazu. Uczestniczyła w nich młodzież klas trzecich (90 osób) i nauczyciele, opiekunowie Gimnazjum nr 58 im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego w Poznaniu.

Czytaj więcej...

Wydział Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu to nie tylko miejsce studiowania, to również miejsce gdzie można znaleźć pracę.

Czytaj więcej...

Zapraszam do zapoznania się ofertą naukowo-badawczą Katedr naszego Wydziału, skierowaną do gospodarki. Oferujemy między innymi przeprowadzanie ekspertyz, inwentaryzacji, jak również prac doświadczalnych, a ponadto szkoleń i kursów specjalistycznych.

Czytaj więcej...

Prace malarskie studentów AK III ROK

Targi pracy 2017

Zrobione w Gimpie (Prace na zaliczenie AK)

Logowanie

Gościmy

Odwiedza nas 83 gości oraz 0 użytkowników.

cpr certification online
cpr certification onlinecpr certification onlinecpr certification online