W dniach 24 i 25 maja 2017 roku, w salach dydaktycznych Wydziału Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu przy ul. Dąbrowskiego 159, odbyły się warsztaty z zakresu architektury krajobrazu. Uczestniczyła w nich młodzież klas trzecich (90 osób) i nauczyciele, opiekunowie Gimnazjum nr 58 im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego w Poznaniu.

Czytaj więcej...

Umożliwienie powrotu polskim naukowcom do kraju, promocja polskiej nauki w świecie, a także zachęcenie do studiowania obcokrajowców w Polsce – to główne powody, dla których Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego powołuje NAW-ę, czyli Narodową Agencję Wymiany Akademickiej, do życia. Projekt ustawy o NAW-ie został przyjęty na 45. posiedzeniu Senatu. Nowa agencja rozpocznie działalność od najbliższego roku akademickiego.

Źródło: Zespół prasowy MNiSzW

Wydział Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu to nie tylko miejsce studiowania, to również miejsce gdzie można znaleźć pracę.

Czytaj więcej...

Zapraszam do zapoznania się ofertą naukowo-badawczą Katedr naszego Wydziału, skierowaną do gospodarki. Oferujemy między innymi przeprowadzanie ekspertyz, inwentaryzacji, jak również prac doświadczalnych, a ponadto szkoleń i kursów specjalistycznych.

Czytaj więcej...

Bibliografia Publikacji Pracowników, Uczestników Studiów Doktoranckich i Emerytowanych Pracowników Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, dokumentuje wszystkie publikacje (w formie drukowanej lub elektronicznej) pracowników, uczestników studiów doktoranckich i emerytowanych pracowników Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu.

Oficjalny termin zgłaszania publikacji za pierwsze półrocze upłynął 7 lipca 2017 roku, ale nieoficjalnie, co wpłynie do Informacji Naukowej jeszcze 9 lipca br. zostanie dopisane do sprawozdania pierwszego półrocza.

Czytaj więcej...

Grupa Producentów Rozsad Krasoń oraz współorganizatorzy serdecznie zapraszają pracowników oraz studentów Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu na Dni Otwarte, które odbędą się w Złotowie w dniu 10 czerwca 2017 r. Zapisy do 31 maja 2017 r. przyjmuje dr inż. Tomasz Spiżewski

Czytaj więcej...

Prace malarskie studentów AK III ROK

Targi pracy 2017

Zrobione w Gimpie (Prace na zaliczenie AK)

Logowanie

Gościmy

Odwiedza nas 17 gości oraz 0 użytkowników.

cpr certification online
cpr certification onlinecpr certification onlinecpr certification online