Zapraszam do zapoznania się ofertą naukowo-badawczą Katedr naszego Wydziału, skierowaną do gospodarki. Oferujemy między innymi przeprowadzanie ekspertyz, inwentaryzacji, jak również prac doświadczalnych, a ponadto szkoleń i kursów specjalistycznych.

Czytaj więcej...

14 marca 2017 r. w Kolegium Rungego odbyło się drugie w historii naszego Uniwersytetu uroczyste zakończenie anglojęzycznych studiów na wydziałach: Nauk o Żywności i Żywieniu, Medycyny Weterynaryjnej i Nauk o Zwierzętach oraz Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu.

Czytaj więcej...

Grupa Producentów Rozsad Krasoń oraz współorganizatorzy serdecznie zapraszają pracowników oraz studentów Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu na Dni Otwarte, które odbędą się w Złotowie w dniu 10 czerwca 2017 r. Zapisy do 31 maja 2017 r. przyjmuje dr inż. Tomasz Spiżewski

Czytaj więcej...

erminy: nabór wniosków od 6 marca do 7 kwietnia 2017 r.

Budżet: 150 mln zł

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju ogłosiło drugą edycję programu „Studiujesz? Praktykuj!” skierowanego do szkół wyższych. Uczelnie we współpracy z przedsiębiorcami stworzą i zrealizują wysokiej jakości praktyki i staże związane bezpośrednio z kierunkami studiów. 

Czytaj więcej...

Pan Prorektor ds. Nauki i Współpracy z Zagranicą Prof. dr hab. inż. Krzysztof Szoszkiewicz zaprasza na spotkanie informacyjne dotyczące zbliżających się konkursów na projekty badawcze ogłaszane przez Narodowe Centrum Nauki. 

Czytaj więcej...

Uprzejmie informuję, że nasza Uczelnia otrzymała możliwość testowania bazy danych BioOne, zawierającej ponad 135 tysięcy artykułów.

 http://www.bioone.org/action/showPublications?type=byAlphabet#H

 

Z wyrazami szacunku,
Dr hab. Tomasz Kleiber

Szanowni Państwo,
Dyrektor ZPKWW Janusz Łakomiec zaprasza do udziału w Wielkopolskim Dniu Ochrony Środowiska 2017. Treść zaproszenia w załączeniu.
Z poważaniem,
Hanna Nowak
__________________________________________________
Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Wielkopolskiego
Kościuszki 95, 61-716 Poznań
tel.: 616554656
http://www.zpkww.pl
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Informujemy, że zgodnie z § 32 ust. 1 rozporządzenia Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 12 grudnia 2016 r. w sprawie przyznawania kategorii naukowej jednostkom naukowym i uczelniom, w których zgodnie z ich statutami nie wyodrębniono podstawowych jednostek organizacyjnych(Dz. U. 2016 r. poz. 2154), opracowano wykaz czasopism naukowych wraz z liczbą punktów przyznawanych za publikacje w tych czasopismach.

Czytaj więcej...

Zrobione w Gimpie (Prace na zaliczenie AK)

Logowanie

Gościmy

Odwiedza nas 45 gości oraz 0 użytkowników.

cpr certification online
cpr certification onlinecpr certification onlinecpr certification online