Polskie Towarzystwo Dendrologiczne zaprasza na wykład

Oddział Wielkopolski PTD serdecznie zaprasza na wykład Pana Jaremy Andrzeja Rabińskiego pt. „Zasięg systemu korzeniowego drzewa".

Piątek, 26 kwietnia 2019 r., godz. 16.00. Sala nr 2, WOAK UPP, ul. Dąbrowskiego 159 w Poznaniu.

Czytaj więcej...

Poznański Festiwal Nauki i Sztuki

W dniu 9 kwietnia br. w Kolegium Zembala gościliśmy uczniów szkoły Horyzont - Wolna Edukacja Demograficzna, którzy odwiedzili nas w ramach Poznańskiego Festiwalu Nauki i Sztuki.

Czytaj więcej...

Wielkopolska Regionalna Inicjatywa Doskonałości

W ramch zadania nr 43 realizowanego w projekcie pt.: "Wielkopolska Regionalna Inicjatywa Doskonałości w obszarze nauk o życiu Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu" Centrum Innowacji i Transferu Technologii oraz Dział ds. Funduszy Strukturalnych będą świadczyły pomoc w przygotowaniu projektów ukierunkowanych na komercjalizację i ukierunkowanych na komercjalizację i wdrażanie innowacyjnych technologii.

Informacje szczegółowe

Pierwszy Dzień Wiosny 2019

Przed "ucieczką" z Ogrodów powtórka z pierwszych symptomów wiosny (precyzyjna wypowiedź) pąki czy pączki.....?!

 

Studenci I roku Ogrodnictwa zainspirowani nie tylko pomysłowym merytorycznie hasłem dostosowanym do daty wydarzenia, ale również doskonałym graficznie, spędzili czas na "Wagarach z przyrodą" w Biocentrum na Wydziale Rolnictwa i Bioinżynierii.

Czytaj więcej...

Nagroda Biblioteki Raczyńskich za książkę dr inż. Agnieszki Wilkaniec

Książka  autorstwa dr inż. Agnieszki Wilkaniec „Stan zachowania i trwałość historycznych układów przestrzennych dawnych wsi i majątków w strukturze Poznania)”, wydana przez Wydawnictwo Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, została nagradzana w Konkursie o nagrodę im. Józefa Łukaszewicza  organizowanego przez Bibliotekę Raczyńskich.

Czytaj więcej...

Walne Zgromadzenie Członków Stowarzyszenia Przyjaciele Wydziału Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu

W porozumieniu z Zarządem uprzejmie zapraszam na Walne Zgromadzenie Członków Stowarzyszenia Przyjaciele Wydziału Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu.  Odbędzie się ono 19 marca (wtorek) o godz. 10 w budynku przy ul. Dąbrowskiego 159 – sala podana będzie w późniejszym terminie.

Z pozdrowieniami,
Tomasz Kleiber

konkurs fotograficzny 1 2019

Prace malarskie studentów AK III ROK

Zaliczenie z Technik Graficznych

Targi pracy 2018

Vw logoWOAK1